Arıtsan Makina
Kullanım Şartları
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Arıtsan Makina'ya aittir. Arıtsan Makina internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Arıtsan Makina'in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Arıtsan Makina internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Arıtsan Makina internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.aritsan.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Arıtsan Makina internet sitesini ziyaret eden ve Arıtsan Makina sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.