Arıtsan Makina
Gizlilik
Arıtsan Makina, bu gizlilik sözleşmesini; Arıtsan Makina websitesi kullanıcılarından toplanan kişisel bilgilerin gizlililiğine duyduğu saygıyı göstermek için düzenlemiştir.

Web sitesi kullanıcılarından toplanan bilgiler, siz kullanıcılar tarafından gönüllü olarak ibraz edilmiş olan isim, adres, e-posta adresi, telefon veya fax numarası ile iş başvuruları için gönderilen özgeçmiş belgelerindeki diğer bilgilerden oluşmaktadır. Arıtsan Makina, bu bilgileri ne için istediğini ve nasıl kullanacağı konularında bilgilerin ibrazından önce sizi bilgilendirecektir. Bu nedenle, bu bilgileri ibraz etmek ya da etmemek siz websitesi kullanıcılarının inisiyatifinde olacaktır.

Ayrıca, Arıtsan Makina istatistiksel analiz yapmak amacıyla IP adreslerinden ve çerezlerden (cookies) bazı bilgileri de toplamaktadır.

Arıtsan Makina, bu web sitesine verdiğiniz kişisel bilgileri, bilgilerin siteye girişi sırasında size özellikle belirtmediği sürece bilerek ve isteyerek üçüncü kişilere sunmayacak veya transfer etmeyecektir. Siz kullanıcıların gizliliğini sağlamak temel ilkemiz olup, Arıtsan Makina online topladığı kişisel bilgilerinize izinsiz girişimi önleyecek gerekli güvenlik tedbirlerini almıştır.